Detail akce

Den dětí v Tovačově
5.6.2016

Den dětí v Tovačově je akce ,kterou pořádáme dne 5.6.2016 v areálu zámku v Tovačově. Den plný her, tradičních i netradičních sportovních aktivit, zábavy, smíchu,balónků, zpívání.....


Vážené dámy, pánové, babičky, dědečci a milé děti! Zkrátka všichni!

Dne 5. 6. 2016 proběhne již 8. Den dětí v Tovačově, na který jste všichni srdečně zváni! Od roku 2009, kdy byl tento den poprvé zorganizován maminkou léčeného dítěte, paní Ivetou Kohnovou, se tento den neustále rozvíjí, zlepšuje a každoročně přibývá více spokojených účastníků a spokojených dětí a rodičů.

Výtěžek každý rok putuje na hematoonkologické oddělení Fakultní nemocnice Olomouc, prostřednictvím Šance Olomouc, o. p. s. a z části také na výzkum léků rakoviny.

Jako každý rok se můžete těšit na pestrý a zábavný program nejen pro léčené děti, ale i širokou veřejnost, v překrásném areálu zámku v Tovačově. Připraven pro Vás bude celodenní program složený ze sportovních, společenských a kulturních programů. Těšit se můžete například na skákací boty, horolezeckou stěnu, skákací hrady, lukostřelbu, jízdu na koních, sumo, dřevěné herní prvky, lanovou dráhu, taneční, sportovní nebo pěvecká vystoupení, různá show a tak dále. Nechte si nějaké překvapení!

Sejdeme se tedy 5. 6. 2016, kdy v 10:00 propukne zahájení Dětského dne. Od deseti do dvanácti hodin nás bude čekat taneční vystoupení Lola´s dance a zajímavé prezentace policie ČR. Poté si tradičně zazpíváme naši oblíbenou písničku Hallelujah, během které do vzduchu vypustíme stovky nafouknutých balónků. Od jedné do třetí hodiny se na nás přijede podívat pan Jiří Hadaš s Kouzelným karnevalem a širokou nabídkou zábavných pořadů pro všechny děti a všechny příležitosti! Mezi 15:00 – 17:00 proběhne další prezentace policie, kde se dozvíme spoustu nových věcí a zajímavostí. Během toho nám bude zpívat a koncertovat Pavel Novák a celým dnem provázet moderátorka Míša Majerová.

Celý den pro nás všechny bude zajištěno občerstvení, jako například pro pány a dámy pivečko, pro děti nějaké sodovky, pro všechny masové špízy, makrely, vafle, hranolky a spousty dalšího.

Při organizaci nám každý rok pomáhají dobrovolníci - známí a přátelé paní Kohnové, zdravotnický personál, rodiče dětí a členové Šance, kteří mají chuť pomáhat a podílet se na přípravě této akci. Pokud se budeš chtít připojit a stát se dobrovolníkem, neváhej nás kontaktovat, budeme jenom rádi. Moc se na Vás všechny těšíme!

Více informací na www.detskyden.eu.

Autorka: Jaroslava Hrubá

den-deti-v-tovacove_218.jpeg