Prodejní místa a dobrovolníci

VÁNOČNÍ HVĚZDA 2013

Zvláštní poděkování zasluhují
:

• za pomoc při přípravě a realizaci sbírky
Algraf s.r.o. - Ivo Hrbáček a Lenka Zuštinová                Auto A1 prodej vozidel Olomouc - Václav Vogel
FGP studio - Miloslav Kyjevský a Pavel Volek                 Florcenter s.r.o. - Ing. Vladimír Popelka, Eva Kašlíková 
Obchodní centrum Haná                                             Obchodní centrum  Olympie 
Stefan Osciatka

• za mediální pomoc a podporu
Český rozhlas Olomouc - Mgr. Zora Ježková a  Ing. Radka Kvasničková
ČTK Olomouc, Farní informace Zábřeh - Hana Lexmanová a AnneMarie Tempírová, 
Hitrádio Orion - Petra Řezníčková a Barbora Šindelková, Hranický deník, 
Informační zpravodaj města Zábřeh - Mgr. Milan Kratochvíl,
MMO - Radniční listy - Martin Hála, MF Dnes - Michal Poláček, 
Olomoucký deník - Daniela Tauberová, Rádio Čas - Jan Faltýnek, 
Rádio Haná - Hana Tellingerová, Regie Radio Music s.r.o.,
Regionální televize R1 Morava - Magdaléna Veselá

• aktivní koordinátoři ze Sdružení Šance a rodiny léčených dětí:

Rodiny:
Blažkova, Bradova, Daníčkova, Dlouhá, Doležalova, Dvořákova, Foltýnova, Greplova, Hradilova, Hrachovinova, Hrubá, Hudečkova, Jakešova,  Janoštíkova, Klumplerova, Kocurkova, Kohnova, Koppova, Körbrova, Kubicova, Kučerova, Lakomá, Mihálova, Mikiskova, Novákova, Randýskova, Revayova, Riesova, Solníkova, Svozilova, Stejskalova, Špajsova, Štáblova, Šůstkova, Švábeníkova, Tenglerova, Tihlářova, Todorovičova, Trlicova a Vymětalova

 

Jednotlivci:
MUDr. Kateřina Bouchalová, Miroslav Čep, Bohuslava Dadáková, Miroslav Doležel, Blanka Fibigrová, MUDr. Jiří Houda, Irena Hrubá, PaedDr. Zdeňka Janhubová, Eva Jelínková, Josef Kašík, Aneta Kocourková, Ing. Peter Kosztyu, Miroslava Knoblochová, Blanka Liebezeitová, Anna Medková, Lea Menšíková, Lenka Micková, Jarmila Mrkvicová, Markéta Plevková, Tereza Pospíšilová, Jiřina Preclíková, Dana Smékalová, Iveta Solářová, MUDr. Michaela Špenerová, Zdeňka Wasserbauerová a Zuzana Ženčáková

• všichni dobrovolníci za ochotu a pomoc při prodeji


Vánoční hvězdu si zakoupili lidé na těchto prodejních místech a dobrovolníci, kteří vánoční hvězdu prodávali

 

OLOMOUCKÝ KRAJ

Hranice a okolí:
Komerční banka Hranice                                                   Komerční banka Lipník nad Bečvou
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Leona Sýkorová                 MŠ Hranice Struhlovsko - Alena Dohnalová
OMZ Hranice                                                                   Pečovatelská služba
Restaurace Stará Střelnice - Karolína Vlasáková                  ZŠ Struhlovsko
Jednotlivci:
Ivana a Miroslav Matouškovi

Kojetín a okolí:
Gymnázium                                                                   Lékarna u Radnice
Lékarna u Zlatého lva                                                     Městský úřad
Mateřská škola                                                              Poliklinika
Pošta                                                                            ZŠ Náměstí Míru
ZŠ Sladovní                                                                   ZŠ S. Čecha
Jednotlivci:
Radka Kolková, Jiří Štábl a Vladimíra Štáblová


Litovel a okolí:
COOP Jednota Náklo                                                     Gymnázium Jana Opletala - Mgr. Milada Svozilová,
Elektro Červenka - Dobroslav Látal                                  Hajdo a.s. - Zdeněk Šišma
Kimberly Clark s.r.o. - Pavel Hrachovina a Martina Niklová  Komerční banka
Městský klub                                                                Městský úřad - Irena Hrubá
Mozaika Litovel                                                             MŠ Bílá Lhota
MŠ Červenka                                                                MŠ Náklo - Eva Biharyjová
MŠ Příkazy - Libuše Navrátilová                                       MŠ Unčovice - Helena Pavlíčková
Orrero a.s. - Ivana Šišmová                                           Smíšené zboží - Helena Homoláková
ZŠ Jungmanova ul. - Mgr. Ivona Smrčková                       ZŠ Náklo - Mgr. Marie Roglová
ZŠ Příkazy - Mgr. Miroslava Vacová                                  ZŠ Vítězná ul. - Mgr. Věra Čamková
Jednotlivci:
Pavla bezová, Marcela Hélová, Hana Kučerová, Jarmila Obranská, Ivana Ošťádalová,
Lenka Pěčková, Eva Švecová, Ludmila Švecová, Ivona Vymětalová a Pavel Vymětal

Olomouc a okolí:
ANAG Nakladatelství - Pavla Šestáková                             BALUS a.s. - Martina Hlobilová
Balneocentrum Flora - Mgr. Kateřina Sovová                      BMH s.r.o. - Vladimír Baštinec a paní Calbová
Bowland                                                                        
Centrum pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty Morava - Mgr. Zuzana Staroštíková
Cukrárna Galerie Velká Bystřice                                       Česká spořitelna a.s.
Dalkia Morava a.s. - Iveta Hrachovinová                           Dětská klinika FN - Markéta Plevková                       
Dermatologické centrum Tř. Svobody - MUDr. Dagmar Kubicová
Domov dětí a mládeže - Vladimír Janek                            Domov důchodců Náměšť na Hané
Domov seniorů Pohoda CHvalkovice                                 Dům pokoj.stáří sv. Anny Velká Bystřice - Hana Kremplová
FZŠ Hálkova - Mgr. Katarína Greplová                               FZŠ a MŠ Holečkova - Mgr. Jana Šporíková
FZŠ Stupkova - Mgr. Hana Kodymová                               Galerie CAESAR - Jarmila Laštůvková a Miroslav Schubert
Grapo s.r.o. - Barbora Králiková                                       Gymnázium Čajkovského - Mgr. Helena Sedláčková 
Gymnázium Hejčín - Mgr. Ivana Polednová, Denis Dvořák, Jaroslava Hrubá, Kateřina Myslínová a Monika Rendová Herna Mraveniště - Petra Vydrželová                                 Hopi Popi a.s. - Mgr. Jana Nováková
Jelinek Trading s.r.o. Křelov - Iveta Hrachovinová               Kino Metropol
Keramická dílna Pavly Outlé Samotišky                              Komerční banka - Pavel Šperka
Komise městské části Olomouc-Holice - Mgr. jarmila Horská a Silvester Tomášek
KovoposCZ s.r.o. - Luděk Pospíšil                                     Krajská hygienická stanice
Laboratoře Mikrochem - Jaroslava Chmelová                      Lázně Slatinice a.s. - Ing. Blanka Vysloužilová
MMO - odbor sociální pomoci - Marcela Dřímalková              MAKRO Velká Bystřice - Renáta Hilšerová 
Mamma centrum - MUDr. Dana Houserková Ph.D.               Marketingový klub MVŠO
M a R potraviny Výkleky                                                  
Mateřské centrum Bublinka Velká Bystřice - Mgr. Lucie Pazderová
MC Křelovský kaštánek Křelov                                          MVŠO o.p.s. - Ing. Renata Pavlíčková
Městská policie                                                               MLS Holice - Zuzana Ženčáková
MŠ Bělidlá                                                                      MŠ Čajkovského - Jana Šálková
MŠ Hlubočky - Tamara Hýblová                                         MŠ Hlušovice - Taťána Horáková
MŠ Hodolanská                                                               MŠ Lutín - Dana Ostianová
MŠ Náměšť na Hané                                                        MŠ Na Trati - Pavla Dzurianová
MŠ Purkyňova                                                                 MŠ Střední Novosadská
MŠ Schweitzerova - Eva Leibnerová                                    MŠ Wolkerova - Dana Simčová
Rakovina věc veřejná - Martina Kutláková                          Obec Slatinice - Vlaďka Hrubá
Obecní úřad Náměšť na Hané                                           Olomoucký deník
Olomoucký kraj - odbor zdravotnictví - Katarína Telcová
PdF UP - Mgr. Martina Čermáková, Mgr. Ivana Horváthová, Mgr. Hana Joklíková, Mgr. Jitka Králiková, Mgr. Kristýna Krahulcová, Mgr. Lucia Pastieriková, Mgr. Alena Říhová, Mgr. Eva Urbanovská, Mgr. Eliška Vymazalová a Mgr. Monika Weilová
Penzion a Restaurace Archa Svatý Kopeček                         Potraviny Kožušany-Tážaly - Marek Rozehnal
Rodinné centrum Heřmánek - Marie Veselá a PhDr. Petra Tenglerová
Slovanské gymnázium - Vladimíra Durčáková, Vladimíra Malečková, Mgr. Eva Pavlíčková a Lucie Revayová
SOLEN s.r.o. - Zdenka Bartáková, Eva Dokoupilová              SOLNÉ MLÝNY a.s. - Jitka Němečková
SK Lošov - Veronika Hrubá a Martina Nádvorníková              Střední škola Svatý Kopeček - Miroslava Hofmanová
SPŠ strojnická - Ing. Martina Zahnášová a Martina Staroštíková,
SZŠ E. Pöttingea - Irena Studničková                                  ŠD Aksamitova - Eva Lehečková
ŠD Náměšť na Hané - Jiřina Prucková                                  Teoretické ústavy LFUP - Mgr. Eva Greplová
Vrchní soud - JUDr. Magdalena Vinklerová                            WANZL s.r.o. - Marie Urbášková
Weba a.s. - Mgr. Lenka Březinová                                       Záložna Creditas - Mgr. Marcela Polášková
Zdravotní ústav - Ing. Dagmar Stejskalová                           ZP Metal Aliance - Ivana Vacovská
ZŠ Droždín - Alena Sobotková                                             ZŠ Hněvotín - Mgr. Dana Andrlíková
ZŠ a MŠ Olomouc-Holice Mgr. Mojmír Chytil                           ZŠ Lutín - pí Coufalová
ZŠ Mariánské Údolí - Mgr. Marie Švandová                            ZŠ a MŠ Mozartova ul. - Mgr. Ivana Weissová
ZŠ Nemilany, ZŠ Slavonín - Alena Mezerová                          ZŠ Rooseweltova - Mgr. Jana Havránková
ZŠ Řezníčkova ul. - Mgr. Kateřina Kvapilová a Mgr. Radka Smolková
ZŠ a MŠ Slatinice
Jednotlivci:
rodina Bouchalova, Ing. Ivana Číhalová, Jitka Hmírová, Mgr. Gabriela Holíková,
paní Kalhousová, Martin Kašík, Dagmar Mikulíková, Johana Minářová, Kateřina Mracká, 
Lucie Nepožitková, Ivana Petrová, Jan Pěrůžek, Ladislava Rousová, Andrea Simperová a paní Šperková

 

 

Prostějov a okolí:
ČS klientské centrum - Kateřina Adámková                           Finanční úřad
Kadeřnictví Studio Anjou - Renata Jochová                            Komerční banka
PV - AUTO s.r.o. - JUDr. Martin Vrtal a Hana Naiclerová           Skanska DS a.s. - Vlasta Kleinerová
ZŠ Bedihošť - Barbora Adámková                                         ZŠ Bohuslavice - Mgr. Hana Kišacová
ZŠ a MŠ Kolárova - Dagmar Kindlová                                    ZŠ Lipová - Zdena Bartáková 
ZŠ Plumlov - Mgr. Pavel Majoršin

 

Přerov a okolí:
Agrofert Holding a.s.                                                          ČSOB pobočka Přerov
Domov důchodců Pavlovice                                                 Emos s.r.o.
Komerční banka                                                                Laboratoře Mikrochem
Městská policie                                                                 MŠ Tučín
MŠ Žalkovice                                                                    Nemocnice - gynekologicko-porodnické oddělení
OZ Precolor s.r.o.                                                              Policie ČR - obvodní oddělení Přerov
Precheza a.s.                            
SŠ gastronomie a služeb Šírava 7 - Mgr. Emílie Blaťáková a Zdeňka Dočkalová, 
ZŠ Komenského Předmostí - Mgr. Vladimír Peška,Mgr. Danuše Kubíková a uč. sbor,
ZŠ Soběchleby - Ivona Mikulíková a Dana Mikulíková 
ZŠ Želatovice
Jednotlivci:
rodina Koppová, občané Tučína a Želatovic, Lucie Srovnalová,


Šternberk a okolí:
Domašov u Šternberka - Bronislava Šterclová                          Farní úřad
Finanční úřad - Mgr. Majerová                                               Gymnázium
Charita                                                                               Komerční banka
Městský úřad - Mgr. Jana Kameníčková                                  MŠ Jívová
MŠ Komenského - Eva Peřinová                                             Selm Morava s.r.o. - Věra Kráčmarová
Smart Conections - Lucie Nováková                                        ZŠ Babice - Petra Palůchová
I. ZŠ Svatoplukova - Mgr. Jana Nemravová                              II. ZŠ Dr. Hrubého - Mgr. Vlasta Šafránková
III. ZŠ Náměstí Svobody - Mgr. Božena Vyjídaková                   ZŠ Jívová - Mgr. Pavla Krátká

 

Šumperk a okolí:
DDM u radnice - Romana Večeřová                                        EPCOS s.r.o.,
Gymnázium - Ing. Alena Zimáčková                                      MŠ Pohádka - Pavlína Bošková
Okresní soud - paní Skopalová                                             Severomoravská plynárenská - paní Bémová
Speciálně pedagogické centrum - Jana Černá a PaedDr. Zdenka Janhubová 
SZŠ - Mgr. Anna Poislová                                                      ZŠ Vikýřovice - Mgr. Danuše Jílková
VZP - Romana Šenovská

 

Tovačov a okolí:
BETONIKA Lobodice                                                              Farní úřad - Antonín Indrák
Městský úřad                                                                      Pošta
Studio IF - Iveta Kohnová                                                     ZŠ Polkovice 
Základní škola
Jednotlivci:
Martina Bubelová, Eva Hlavinková, manželé Koneční, Irena Studničková a Jana Švalbachová

Uičov a okolí:
Domy s pečovatelskou službou                                              Hexpol Compounding s.r.o. - Marika Dosoudilová
Ingersoll Rand CZ s.r.o. - Ranata Crhová                                Komerční Banka
Miele s.r.o. - Miroslava Sieglová                                             MŠ Střelice
MŠ Uničov - Milada Bräuerová                                                SOŠ a SOU - Vladimíra Pechalová
SPŠ a OA - Mgr. Dagmar Havlíčková                                       Tekro Nová Dědina - Marta Švédová
ZŠ Pionýrů - Marie Žitná
Jednotlivci:
Jitka Bräuerová, Blanka Fibigrová, Ivana Pohajdová a účastnice cvičení ZumbyJany Smolkové


Zábřeh a okolí:
Česká spořitelna - Marie Königová                                          Gymnázium - Dr. Pavla Horáčková
Interna - paní Jílková
Kostel Postřelmov a přilehlé farnosti Dlouhomilov, Chromeč, Lesnice, Sudkov - Vladimír Jahn a paní Léharová 
kostel Zábřeh - AnneMarie Tempírová, Karolína a Jana Nýdecké
kostel Zvole - Jiřina a Helena Pěničkovy                                   MŠ a ZŠ Dubicko - Jana Nýdecká a pí Vysoudilová
MŠ Kosov - Ludmila Nevtipová a paní Hladíková                        Prodejna Antik Zvole - Michaela Dohnálková 
Prodejna STYL u Kylarů - Pavla Kylarová a kol.                          SULKO s.r.o.
ZŠ Bohdíkov - Mgr. Alena Vokurková                                        ZŠ Bohutín - Mgr. Pavel Tichý
ZŠ B. Němcové - Mgr. Nimrichter                                              ZŠ Hrabová - Mgr. Jana Vondálová
ZŠ Jedlí - Mgr. Marie Chamlarová                                             ZŠ Jestřebí - Mgr. Radka Králová
ZŠ Leština - Mgr. Jana Řeháková                                             ZŠ Lukavice - Mgr. Ivana Molková
ZŠ Nemile - PaedDr. Pavlína Neuwirtová                                    ZŠ Rovensko - Mgr. Vlasta Klevetová
ZŠ Severovýchod - Mgr. Marcela Riznerová                                ZŠ Svébohov - Jana Opravilová
ZŠ Školská - Jana Škrottová                                                    ZŠ Štíty - Mgr. Knápková
ZŠ Tatenice - Eva Valentová                                                    ZUŠ Lanškroun - Andrea Stašová
Jednotlivci:
Oldřich Janhuba, PaedDr. Zdenka Janhubová, Marie Janků, pí Macháčková - Horní Studénky, Ludmila Poláková, Jarmila Tůmová - Tatenice a Jitka Veiglerová - Hoštejn


ZLÍNSKÝ KRAJ


Kroměříž a okolí:
Farní úřad Chropyně a k němu příslušné farnosti                  Farní úřad Riegrovo náměstí a k němu příslušné farnosti
Farní úřad Stojanovo náměstí a k němu příslušné farnosti     Nemocnice Milosrdných sester
Nemocnice - Jarmila Pišťáčková                                          Obchodní akademie
Profis v.o.s.                                                                     SOU a Hotelová škola Na Lindovce
Střední zdravotnická škola
Jednotlivci:
Ivana Foltýnová, Nikola Foltýnová a Jana Koplíková


Otrokovice a okolí:
Aliachem - Fatra Napajedla                                                Farní úřad
Gymnázium                                                                     Klub důchodců Kvítkovice
MŠ J. Žižky                                                                      MŠ Kvítkovice
MŠ Zahradní                                                                    MŠ Tlumačov - Hana Janoštíková
SOŠ Tř. T. Bati                                                                 ZŠ T. G. Masaryka
II. ZŠ Napajedla                                                               ZŠ Trávniky
Jednotlivci:
Věra Labudová, Roman Mikala, Marta Mlýnková,
Dalibor Skoupil, Ludmila Strapková, Jitka Vybíralíková,
Marie Vidlářová a Zdeňka Wasserbauerová

Rožnov pod Radhoštěm a okolí:
An Sysstems s.r.o.                                                            Finanční úřad - Josef Klimek
MŠ Koryčanské Paseky - Helena Klimková                            Středisko volného času - Jan Trlica
ZŠ Praktická
Jednotlivci:
Šárka a Petr Kocurkovi, Jaroslava Kurečková 


Uherské Hradiště a okolí:
Colorlak a.s. Staré Město                                                   Gymnázium Velehradská
Klub důchodců Horní Němčí                                                 MŠ Slavkov u Uherského Brodu
MŠ Topolná                                                                      Městský úřad Uherský Brod
Obchodní akademie                                                          SOTŠ
SZŠ a Gymnázium Staré Město                                           ZŠ Babice
ZŠ Hluk                                                                           ZŠ Horní Němčí 
ZŠ Nivnice
Jednotlivci:
PhDr. Miroslava Končitíková, Marie Kročová, Hana Štrommerová,
Jarmila Vojtášková a Marie Zasmětová


Valašské Meziříčí a okolí:
Abivia s.r.o.                                                                       AVAL s.r.o. - Vlasta Číhalová
Farní úřad Lešná - paní Kološová                                          Finanční úřad - Vlasta Vyroubalová
Gymnázium F. Palackého - Mgr. Jan Trčka, Jana Šantrůčková, Soňa Šantrůčková a Denisa Zadrapová
Integrovaná střední škola a COP - Michaela Juřicová, Ing. Blanka Ottopalová, Mgr. Petr Pavlůsek a Marie Vychodilová
Městský úřad - Dana Haratická                                             Městský úřad Kelč
MP Krásno a.s. - Petra Němcová                                           MŠ Loučka 
Obecní úřad Jarcová - Ing. Ivo veselý                                  
Obchodní akademie a VOŠ - Lukáš Čunek, Mgr. Aleš Kubíček, Veronika Lysáková a PhDr. Milena Medková
Prodejna Váhala s.r.o.                                                         Restaurace u Pajdlů Kelč - Zdeněk Pajdla 
Restaurace U Zámku Lešná - pí Mocková                               Spedos s.r.o. - Zdeněk Němec
Školní jídelna Loučka                                                           ZŠ a MŠ Jarcová - Eva Nezvalová
ZŠ Kelč - PhDr. Pavla Čučková                                              ZŠ Lešná - Pavla Stolařová
ZŠ Loučka                                                                          ZŠ Masarykova - Mgr. Otto Medek 
ZŠ a MŠ Police
Jednotlivci:
Zdenka Gerlová, Tereza Gerlová, Lea Menšíková, Eva Mikulenková, Renáta a Rudolf Mockovi,
Mgr. Petra Mrovcová, Anna Pechová, Eva Petruželová, Roman Směták, Iveta Solařová,
Mgr. Lenka Sváčková, Ludmila Weinlichová, Anna Zámečníková a Jana Zemánková


Vsetín a okolí:
DM Kostka - Kateřina Kučerová                                             Evangelický kostel Dolní sbor - manželé Czudkovi
Evangelický kostel Horní sbor - Eva Dušková                          Gymnázium Vsetín - PhDr. Hana Klumplerová
Gymnázium Valašské Klobouky - Mgr. Renata Kamlerová       
Katolický kostel Nanebevzetí Panny Marie - Bc. Miroslav Kubica a Věra Šerá
kostel sv. Jana Křtitele Nový Hrozenkov - otec Marek Poláčik  
kostel Panny Marie Karmelské Karolinka - Jan Vítek                kostel Povýšení svatého kříže Halenkov
kostel Panny Marie Sněžné Velké Karlovice - Alena Janotová    MŠ Francova Lhota - Alena Silvestrová
Městský úřad Valašské Klobouky - Pavla Kolínková                 Obecní úřad Horní Lideč - Věra Povalačová
Pastorační centrum Velké Karlovice - Mgr. Alena Ondrušová      SZŠ a VZŠ - Mgr. Radana Štefková
SŠ obchodu a služeb - Ivana Holcová                                     SŠ J. Sousedíka - Mgr. Jana Maštalířová
Úřad práce - Vlasta Huťová                                                   ZŠ Francova Lhota - Mgr. Hana Trlicová
ZŠ Halenkov - Jarmila Kopecká                                             ZŠ Horní Lideč - Mgr. Anna Suchá
ZŠ Integra - Mgr. Pavla Chalupová                                        ZŠ Janová
ZŠ Karolinka - Mgr. Alena Ondrušová                                     ZŠ Lidečko - Mgr. Vladislava Spáčilová
ZŠ Liptál - Mgr. Věra Halová                                                  ZŠ Nedašov - Mgr. Dagmar Martinková
ZŠ Nový Hrozenkov - Mgr.Alena Hejsková                               ZŠ Ohrada Vsetín
ZŠ Praktická Horní Lideč - Mgr. Sylva Matůšová                       ZŠ Sychrov - Jaroslava Ševčíková 
ZŠ Vizovice - Mgr. Radmila Koncerová
Jednotlivci:
RNDr. Zdeňka Hromadová, Mgr. Miroslava Kubicová, Libuše Lacková a Sylva Venglařová

 

 

 

Zlín a okolí:
Baťova nemocnice - transfuzní stanice                                    Česká správa sociálního zabezpečení
Farní úřad Želechovice - Luboš Vaďura                                    Gymnázium Na Lesní čtvrt - Mgr. Pavel Dlouhý
iHP-TRONIC                                                                         Krajský úřad
Obchodní akademie T. Bati - Mgr. Jana Popelková                   Střední průmyslová škola
Římsko katolícká farnost Panny Marie pomocnice křesťanů na Jižních svazích
ZŠ E. Zátopka - Mgr. Petra Jurásková                                     8. ZŠ Komenského ul. Malenovice
ZŠ Komenského II                                                               ZŠ Pohořelice
ZŠ Slovenská ul.
Jednotlivci:
Alois Berka, Stanislava Birnbaumová, Ing. Leopold Hanuš, Hana Hánová
Jiřina Kajšová, Věra Kašpárková, Ludmila Keprtová, Irena Kopecká,
František Kozubík, Marie Krocová, Eliška Mertlíková, Jiřina Preclíková,
Ludmila Richterová, Ludvík Sýkora a Radka Vyoralová



MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Bruntál a okolí:
Divadlo - Mgŕ. Alena Pajkošová                                               Obecní úřad Valšov
ZŠ Amos
Jednotlivci:
Zlatuše Bocanová, Tomáš Brada, Michaela Dobešová, Ivana Karasová,
MUDr. Milan Karas, Iveta Kučerová a Jiří Kučera


Krnov a okolí:
Městský úřad - Dáša Jatzková                                                  Obecní úřad Zátor
Rehabilitační centrúm - MUDr. Kořenková a kol.                          Rieger-Kloss Varhany s.r.o.
Střední umělecká škola varhanářská o.p.s. - Jana Kypúsová a kolektiv
ZŠ a MŠ Zátor
Jednotlivci:
Margita Bradová, manželé Doleželovi, Zuzana Fousková, Marcela Hudečková,
Martina Němcová a Šárka Němcová


Nový Jičín a okolí:
ZŠ a MŠ Petřvald - Ing. Petr Špaček


Odry a okolí:
Střední pedagogická škola                                                       Střední zdravotnická škola sv. Anežky české
Základní umělecká škola - Mgr. Alena Jestřebská



Ostrava a okolí:
Městský úřad Havířov - Milada Pitlaničová                                  Motospol Bílovec - Miroslava Marethová
MŠ Mateřinka  Havířov-Šumbark - Pavla Dedková                       Nail studio Karin Rádlové Havířov
Policie ČR Ostrava - Jarmila Hovořáková                                   Primus CE s.r.o. Příbor - Rudolf Mocek
VOSŠ Ostrava - Mgr. Marie Klosová a studentky D2.D a D3.C

 

 VYSOČINA

Třebíč a okolí:
Mateřské centrum Andílvi Hrotovice                                           MŠ Bartuškova ul.
MŠ Březník                                                                            MŠ Cyrilometodějská ul.
MŠ Demlova ul.                                                                      MŠ Okružní ul.
Městská policie                                                                      Městský úřad
Pečovatelský dům pro seniory Náměšť nad Oslavou                    ZŠ a MŠ Březník nad Oslavou
ZŠ a MŠ Dukovany                                                                  ZŠ a MŠ Kralice nad Oslavou
ZŠ a MŠ Mohelno
Jednotlivci:
Zuzana Hrůzová, Marie Jílková, Milena Ostrá a Dobroslava Pražáková


JIHOMORAVSKÝ KRAJ


Ivančice a okolí:
ZŠ V. Menšíka - Jarmila Mrkvicová


HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Praha a okolí

BEDAN - účto s.r.o. - Daniela Beranová 

Centerální depozitář cenných papírů a.s. - Ing. Helena Čadská

Covidien AG - Soňa Tatranská

Deutsche Börse AG - Jana Errington

Merck Sharp and Dohme s.r.o. - MUDr. Lenka Hrubišková 

Fujitsu Siemens - Martina Hošťálková  

Jaroš - Fojtíková, Advokátní kancelář s.r.o.

Mateřská škola Nedvězí s.r.o. - Gabriela Babická a Petra Korbová  

Open Gate - gymnázuim a ZŠ s.r.o.  - Jana Errington  a Lucie Žalmanová  

PROMSAT CZ s.r.o. - Jan Pánek

Restaurace Jureček - Říčany  

Restaurace Pavilon Říčany - Roman Lehovec                     

SC Servis s.r.o. - Ing. Jiří Šafář 

Styrax a.s. - Ing. Petr Ulč

Vápenka Vitišov s.r.o. - Ing. Petr Hrbek

Vares Mnichovice a.s. - Eva Voděnková                             

Zámek Berchtold - Václav a Terezie Růžičkovi

 Jednotlivci

Eva Štěpánová, Mgr. Michaela Tomášková, Ing Jan Ekl, Ing. Lucie Kašpárková, Iva Máchová, Jitka Chvátalová, Karolína Fischl, Libor a Lucie Žalmanovi, Marie Valíčková, Martina Kučerová, Michaela Valentová